9 dni do końca głosowania na „najlepsze w Warszawie”!

Warszawiaki 2018: zagłosuj i wygraj cenne nagrody !

Od 1 lutego na stronie www.warszawiaki.com.pl trwa głosowanie w plebiscycie Warszawiaki 2018. To już piąta edycja Warszawiaków, w której głosy oddawać można w 15 kategoriach.

28 lutego kończy się głosowanie, więc pozostało jeszcze trochę czasu, by dołożyć swoją „cegiełkę” i zdecydować o tym, co najlepsze w stolicy. – Do końca głosowania zostało już tylko kilka dni, dlatego tym bardziej namawiamy, by mobilizować się wzajemnie, w gronie znajomych, rodzin i wybierać swoje ulubione miejsca, instytucje czy osoby. Każdy, kto bierze udział w głosowaniu ma okazję powalczyć o wyjątkowe nagrody naszego partneraweekendy w Hotelach Gołębiewski. Naprawdę warto! – podkreśla pomysłodawca i organizator plebiscytu, Bartosz Kańtoch.

Codziennie w każdej z kategorii spływają do nas głosy, w wielu z kategorii walka o czołowe miejsca jest naprawdę wyrównana. – Jak dotąd kilkadziesiąt tysięcy oddanych głosów świadczy o dużym zainteresowaniu naszym plebiscytem, a doświadczenie poprzednich edycji podpowiada, że liczba głosów znacznie powiększy się na ostatniej prostej głosowania – mówi Bartosz Kańtoch.
Zwycięzców plebiscytu Warszawiaki 2018 poznamy 7 marca 2019 podczas gali finałowej, która odbędzie się w Oranżerii Muzeum Pałacu Jana III w Wilanowie.

Przypomnijmy, że wybierać można spośród 150 nominowanych w 15 kategoriach konkursowych. Tegoroczną nowością są kategorie: Warszawiak roku i Sport. Współorganizatorem plebiscytu jest Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy.

Najnowsze aktualności

Oto najlepsi z najlepszych! Wyniki plebiscytu Warszawiaki 2023!

W ursynowskim Centrum Kultury Alternatywy odbyła się gala plebiscytu Warszawiaki...
Czytaj dalej →

Ostatnie dni głosowania „na najlepsze w Warszawie”!

Tylko do 29 lutego można oddawać głosy na najlepszą Kawiarnię, Restaurację,...
Czytaj dalej →

Podsiadło 360*, sukces Legii, a może Sejmflix wydarzeniem roku 2023?

Jak co roku mieszkańcy Warszawy w plebiscycie Warszawiaki 2023 wskażą m.in....
Czytaj dalej →

Warszawiaki 2023: Głosuj i wygraj weekend w Hotelu...

Każda osoba, która odda głos w 8. edycji plebiscytu Warszawiaki w 1 z 11...
Czytaj dalej →

Zagłosuj w innych kategoriach

Kawiarnia Roku Restauracja Roku Sport Roku Kultura Roku Rozrywka Roku Inicjatywa Roku Zdjęcie Roku Warszawa w Sieci Wydarzenie Roku Warszawiak Roku Dzielnica Roku
Kawiarnia Roku Restauracja Roku Sport Roku Kultura Roku Rozrywka Roku Inicjatywa Roku Zdjęcie Roku Warszawa w Sieci Wydarzenie Roku Warszawiak Roku Dzielnica Roku