Ostatnie dni głosowania „na najlepsze w Warszawie”!

Mieszkańcy stolicy wybierają to, co najlepsze w Warszawie w 11 kategoriach. Tylko do 29 lutego można oddawać głosy na najlepszą Kawiarnię, Restaurację, Sport, Kulturę, Rozrywkę, Dzielnicę, Inicjatywę, Zdjęcie, Wydarzenie, Warszawę w sieci oraz Warszawiaka Roku 2023. Każdy, kto zagłosuje w plebiscycie Warszawiaki, ma szanse wygrać bardzo atrakcyjne nagrody.

W 8. edycji plebiscytu ogłoszono łącznie 118 finalistów – 18 dzielnic Warszawy oraz po 10 kandydatów w pozostałych kategoriach. Głosować można sms-owo do 29 lutego, godz. 23:59:59. Warto się zaangażować w wybór tych najlepszych, bo na głosujących czekają nagrody w postaci 15 podwójnych weekendowych pobytów w Hotelach Gołębiewski. Wszystkich nominowanych poznamy na stronie www.Warszawiaki.pl .

O tytuł Warszawiaka Roku w tym roku walczą: Marcin „BORKOŚ” Borkowski, Radosław Gajda, śp. Marek Gaszyński, Sylwia Gregorczyk-Abram, Jan Jastrzębski (Kataryniarz Jan), Wojciech Kępczyński, Dominika Lasota, Katarzyna Nicewicz, Izabela Sopalska-Rybak oraz Iga Świątek.

10 finałowych wydarzeń Roku: Picasso – wystawa w Muzeum Narodowym, Rekordowa mobilizacja w wyborach parlamentarnych, Targi Książki i Mediów VIVELO, Oddanie Cytadeli Warszawiakom, Dawid Podsiadło 360* na PGE Narodowym, Sejmflix – wspólne oglądanie obrad w Kinotece, Wianki nad Wisłą, Awans Legii Warszawa do fazy pucharowej Ligi Konferencji Europy, Świąteczna iluminacja oraz Zwycięstwo Warszawy w European Best Destination 2023.

Autorzy dziesięciu nominowanych zdjęć: Paweł Długokęcki, Rafał Ganowski, Irmina Jaszczuk, Krzysztof Klimkiewicz, Aleksander Małachowski, Konrad Maślankiewicz, Wojciech Niezbecki, Sandra Papiernik, Dominika Wajda oraz Paweł Zdanowicz.

– Najważniejszą rolę w wydarzeniu odgrywają mieszkańcy Warszawy, którzy zarówno zgłaszają propozycje w pierwszym etapie, jak i wybierają ostatecznych zwycięzców w wielkim finale. – zaznacza Bartosz Kańtoch, pomysłodawca i inicjator plebiscytu, który odbywa się pod honorowym patronatem prezydenta miasta stołecznego Warszawy, a jego celem jest docenienie tego co najlepsze w stolicy i dla stolicy.

Laureaci ogłoszeni zostaną podczas uroczystej gali finałowej, która odbędzie się 11 marca w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy”. To właśnie Dzielnica Ursynów jest Partnerem Głównym tegorocznego wydarzenia. – Cieszę się, że możemy być ważną częścią Plebiscytu, znanego i cenionego wydarzenia na kulturalnej mapie stolicy. Gorąco zachęcam mieszkanki i mieszkańców Warszawy do głosowania i wybierania tego, co najważniejsze w ich ukochanym mieście. A wybrać można m. in. najważniejsze wydarzenie roku, Warszawiaka Roku oraz najlepszą dzielnicę. – mówi Burmistrz Dzielnicy Ursynów, Robert Kempa.  W marcu spotkamy się na uroczystej Gali 8. Edycji Plebiscytu Warszawiaki, oczywiście na Ursynowie! – dodaje.

Na zwycięzców we wszystkich 11 kategoriach czekają wyjątkowe nagrody zaprojektowane przez wybitnego artystę-grafika Andrzeja Pągowskiego. Szczegóły oraz cały przebieg Plebiscytu można śledzić na www.warszawiaki.pl oraz w mediach społecznościowych Warszawiaków: Facebook, Instagram, YouTube i TikTok

Najnowsze aktualności

Oto najlepsi z najlepszych! Wyniki plebiscytu Warszawiaki 2023!

W ursynowskim Centrum Kultury Alternatywy odbyła się gala plebiscytu Warszawiaki...
Czytaj dalej →

Podsiadło 360*, sukces Legii, a może Sejmflix wydarzeniem roku 2023?

Jak co roku mieszkańcy Warszawy w plebiscycie Warszawiaki 2023 wskażą m.in....
Czytaj dalej →

Warszawiaki 2023: Głosuj i wygraj weekend w Hotelu...

Każda osoba, która odda głos w 8. edycji plebiscytu Warszawiaki w 1 z 11...
Czytaj dalej →

Hotele Gołębiewski po raz kolejny partnerem Plebiscytu Warszawiaki

Hotele Gołębiewski po raz kolejny zostały partnerem Plebiscytu Warszawiaki. To...
Czytaj dalej →

Zagłosuj w innych kategoriach

Kawiarnia Roku Restauracja Roku Sport Roku Kultura Roku Rozrywka Roku Inicjatywa Roku Zdjęcie Roku Warszawa w Sieci Wydarzenie Roku Warszawiak Roku Dzielnica Roku
Kawiarnia Roku Restauracja Roku Sport Roku Kultura Roku Rozrywka Roku Inicjatywa Roku Zdjęcie Roku Warszawa w Sieci Wydarzenie Roku Warszawiak Roku Dzielnica Roku