Warszawa wybiera! Ruszyło głosowanie finałowe 5. edycji plebiscytu Warszawiaki

1 lutego wystartowało głosowanie w plebiscycie Warszawiaki 2018. Wybierać można spośród 150 nominowanych w 15 kategoriach konkursowych. Tegoroczną nowością są kategorie: Warszawiak roku i Sport. Ta ostatnia kategoria poszerzyła dotychczasową Ośrodek Sportu i Rekreacji roku. Współorganizatorem plebiscytu jest Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy.

Na stronie www.warszawiaki.com.pl każdy może oddać głos na ulubione miejsce, zdjęcie czy wydarzenie. W każdej z 15 kategorii ogłoszono 10 finalistów –  propozycje do nominacji zgłaszali mieszkańcy Warszawy od 8 stycznia. – Szczerze, to nie spodziewałem się aż takiego „ruchu” w propozycjach. Mieszkańcy Warszawy wykazywali się przez ten miesiąc dużą inwencją, zainteresowanie było ogromne, największe w historii – mówi Bartosz Kańtoch, który przed pięcioma laty wymyślił i zainicjował plebiscyt. – Najwięcej otrzymaliśmy zdjęć, ale tradycyjnie najbardziej zaskakiwały propozycje na Wydarzenie Roku. Od WOŚP, przez obchody 100-lecia niepodległości na poszukiwaniu pytona nad Wisłą skończywszy – dodaje.

Najlepszych w 15 kategoriach poznamy 7 marca 2019 podczas gali finałowej, która odbędzie się w Oranżerii Muzeum Pałacu Jana III w Wilanowie. – W tym roku przygotowaliśmy specjalną atrakcję dla głosujących! Przy okazji  głosowania można wziąć udział w konkursie. Przez cały luty rozdajemy vouchery na weekendowe pobyty w wybranym Hotelu Gołębiewski. Po oddaniu głosu w plebiscycie automatycznie otworzy się formularz konkursowy – zachęca Kańtoch. Głosować można do 28 lutego. Każdy może oddać jeden głos na dobę.

Najnowsze aktualności

Oto najlepsi z najlepszych! Wyniki plebiscytu Warszawiaki 2023!

W ursynowskim Centrum Kultury Alternatywy odbyła się gala plebiscytu Warszawiaki...
Czytaj dalej →

Ostatnie dni głosowania „na najlepsze w Warszawie”!

Tylko do 29 lutego można oddawać głosy na najlepszą Kawiarnię, Restaurację,...
Czytaj dalej →

Podsiadło 360*, sukces Legii, a może Sejmflix wydarzeniem roku 2023?

Jak co roku mieszkańcy Warszawy w plebiscycie Warszawiaki 2023 wskażą m.in....
Czytaj dalej →

Warszawiaki 2023: Głosuj i wygraj weekend w Hotelu...

Każda osoba, która odda głos w 8. edycji plebiscytu Warszawiaki w 1 z 11...
Czytaj dalej →

Zagłosuj w innych kategoriach

Kawiarnia Roku Restauracja Roku Sport Roku Kultura Roku Rozrywka Roku Inicjatywa Roku Zdjęcie Roku Warszawa w Sieci Wydarzenie Roku Warszawiak Roku Dzielnica Roku
Kawiarnia Roku Restauracja Roku Sport Roku Kultura Roku Rozrywka Roku Inicjatywa Roku Zdjęcie Roku Warszawa w Sieci Wydarzenie Roku Warszawiak Roku Dzielnica Roku