Warszawa wybiera! Ruszyło głosowanie finałowe 5. edycji plebiscytu Warszawiaki

1 lutego wystartowało głosowanie w plebiscycie Warszawiaki 2018. Wybierać można spośród 150 nominowanych w 15 kategoriach konkursowych. Tegoroczną nowością są kategorie: Warszawiak roku i Sport. Ta ostatnia kategoria poszerzyła dotychczasową Ośrodek Sportu i Rekreacji roku. Współorganizatorem plebiscytu jest Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy.

Na stronie www.warszawiaki.com.pl każdy może oddać głos na ulubione miejsce, zdjęcie czy wydarzenie. W każdej z 15 kategorii ogłoszono 10 finalistów –  propozycje do nominacji zgłaszali mieszkańcy Warszawy od 8 stycznia. – Szczerze, to nie spodziewałem się aż takiego „ruchu” w propozycjach. Mieszkańcy Warszawy wykazywali się przez ten miesiąc dużą inwencją, zainteresowanie było ogromne, największe w historii – mówi Bartosz Kańtoch, który przed pięcioma laty wymyślił i zainicjował plebiscyt. – Najwięcej otrzymaliśmy zdjęć, ale tradycyjnie najbardziej zaskakiwały propozycje na Wydarzenie Roku. Od WOŚP, przez obchody 100-lecia niepodległości na poszukiwaniu pytona nad Wisłą skończywszy – dodaje.

Najlepszych w 15 kategoriach poznamy 7 marca 2019 podczas gali finałowej, która odbędzie się w Oranżerii Muzeum Pałacu Jana III w Wilanowie. – W tym roku przygotowaliśmy specjalną atrakcję dla głosujących! Przy okazji  głosowania można wziąć udział w konkursie. Przez cały luty rozdajemy vouchery na weekendowe pobyty w wybranym Hotelu Gołębiewski. Po oddaniu głosu w plebiscycie automatycznie otworzy się formularz konkursowy – zachęca Kańtoch. Głosować można do 28 lutego. Każdy może oddać jeden głos na dobę.

Najnowsze aktualności

Warszawiaki 2022: Uroczysta Gala Finałowa na zdjęciach! [GALERIA]

Uroczysta Gala Finałowa plebiscytu 7. edycji plebiscytu Warszawiaki odbyła się...
Czytaj dalej →

Warszawiaki 2022: Oto wielcy zwycięzcy w 10 kategoriach!

Za nami Gala Finałowa 7. edycji plebiscytu Warszawiaki pod honorowym patronatem...
Czytaj dalej →

Białołęka współorganizatorem 7. edycji plebiscytu!

Białołęka będzie miejscem, w którym poznamy w połowie marca nagrodzonych w...
Czytaj dalej →

Zagłosuj i wygraj nagrody od Hotelu Gołębiewski i Circle K!

Wystartował konkurs, w którym każdy głosujący w plebiscycie Warszawiaki 2022...
Czytaj dalej →