Kto zostanie Warszawiakiem Roku 2023? Zgłoś kandydaturę!

Zgłoś kandydatkę lub kandydata na Warszawiaka Roku 2023! Tylko do końca stycznia br. można wysyłać propozycje w plebiscycie Warszawiaki 2023Po raz 8. mieszkańcy miasta wybiorą najciekawsze miejsca, wydarzenie, zdjęcie i oczywiście WARSZAWIAKA roku. Plebiscyt odbywa się pod patronatem prezydenta m.st. Warszawy.

>> TUTAJ WYŚLIJ ZGŁOSZENIE! <<

Ogłoszenie nominacji we wszystkich 11 kategorii, w tym 10 finalistów w kategorii Warszawiak Roku, już 5 lutego br. na stronie www.warszawiaki.pl . Tego dnia rozpocznie się głosowanie finałowe, w którym będą mogli wziąć udział udział wszyscy mieszkańcy miasta i potrwa do 29 lutego.

– Tytuł Warszawiaka Roku to dla mnie największe i najważniejsze wyróżnienie! – mówi Tytus Brzozowski, ubiegłoroczny laureat plebiscytu: Już sam udział w Plebiscycie był niezwykłym i szalenie emocjonującym przeżyciem, cała ta życzliwość, sympatia, wszystkie te dobre emocje, które wydarzyły się wokół mnie i tego czym się zajmuję przy okazji Plebiscytu to tak naprawdę największa nagroda! – podsumowuje Warszawiak Roku 2022.

Na zwycięzców tradycyjnie czekają statuetki zaprojektowane przez artystę-grafika Andrzeja Pągowskiego. Kto wygra w tym roku? Zwycięzców poznamy na początku marca.